doblo çıkma

Yazan: 28 Haziran 2012 Perşembe  
Kategori: fiat çıkma

Bir çok kere yılın ticari aracı seçilen ve yurt dışına da ihraç edilen bu aracın bilindiği üzere hem camlı koltuklu , hem de panelvan modelleri piyasada bulunmaktadır. Bu modellere ait kaporta,motor,elektronik ve diğer tüm aksamlarla ile ilgi çokma yedek parça ihtiyaçlarınızda hızlı çözüm ve uygun fiyatlar bizde…Dobla ya ait tavan, bagaj ve sürgülü kapılar da mutlaka bizden fiyat alınız.

brava çıkma yedek parça

Yazan: 20 Haziran 2012 Çarşamba  
Kategori: fiat çıkma yedek parça

Fiat brava araçların çıkma orjinal oto yedek parçalarını En uygun fiyat garantisi ile çıkma oto yedek parçacınız Sedat Ticaret de bulabilirsiniz. Fiatın brava modeli piyasada çok fazla bulunmasa da yinede brava tutkunları mevcut. Özellikle benzinli modelinin yakıt sarfiyatının yüksek olması bu araca herkesin temkinli yaklaşmasına neden oluyor. Firmamız, Türkiye nin neresinde olursanız olun parçanızı kargo ile  bir günde kapınıza teslim ediyoruz. Bizden fiyat almadan parça siparişi vermeyiniz.

marea çıkma yedek parça

Yazan: 20 Haziran 2012 Çarşamba  
Kategori: fiat çıkma yedek parça

Fiatın marea modeli 2000 li yılların gözde otomobillerindendi.Hatta bir çok ticari taksi bile bu aracı tercih etmiştir. Geniş, konforlu olması tercih edilme nedenlerinin balında geliyordu.Sadece benzinli olarak üretilen bu aracın yakıt sarfiyatı çok olduğu için piyasadaki bütün marea araçlarda lpg bulunmaktadır. Artık üretimi yapılmayan bu aracı fiat geliştirmek yerine başka modellerin üretimini tercih ederek marea yı piyasada sonlandırmıştır. Marea araçlara ait tüm çıkma oto ydek parçaları bize bulabilirsiniz.

palio çıkmacı

Yazan: 20 Haziran 2012 Çarşamba  
Kategori: fiat çıkmacı

Palio fiat’ın yıllardır vazgeçemediği ve hala üretmeye devam ettiği talep de gören bir otomobildir. Sınıfındaki diğer araçlar ile de rekabet halindedir. Palio’ya ait kaporta aksamından tutunda ,elektronik ve motor aksamına kadar tüm çıkma yedekleri mağazamızda mevcuttur.

albea çıkmacı

Yazan: 20 Haziran 2012 Çarşamba  
Kategori: fiat çıkmacı

Orta sınıfın binek sedan tipinde en çok tercih edilen otomobillerinden biri olan albea araçların benzinli ve dizel versiyonlarına ait tüm orjinal çıkma oto yedek parça çeşitleri Sedat ticaret güvencesi ile stoklarımızda mevcuttur.

punto çıkmacı

Yazan: 20 Haziran 2012 Çarşamba  
Kategori: fiat çıkmacı

Linea’nın hb modeli olarak da bakabileceğimiz fiat punto aracın neden üretildiği konusunda tam bir bilgi olmasa da yine de talep gören bir araç olduğunu belirtmek isteriz. Motor ve mekanik aksamının tamamen line ile aynı olduğu otomobilde çıkma yedek parça tedarik sorunumuz yoktur.

linea çıkma

Yazan: 20 Haziran 2012 Çarşamba  
Kategori: fiat çıkma

Özellikle 2011 yılının sın çeyreğinden itibaren yaptığı büyük kampanyalarla yüksek satışı rakamlarına ulaşan Fiat linea araçlara trafikte hemen hemen her yerde rastlamaktayız. Hal böyle olunca da bu araca ait yedek parça ihtiyacı ve talebi de artmış durumda. Bu taşıtların tüm aksamlarına ait orjinal çıkma oto yedek parçalarını uygun fiyatlar ile geniş stoklarımızda bulabilirsiniz.

fiorino çıkma

Yazan: 20 Haziran 2012 Çarşamba  
Kategori: fiat çıkma

Fiat’ın küçük doblosu diyebileceğimiz fiorino araçlar oldukça başarılı satış rakamları yakalamıştır. Yedek parça sıkıntısı olmayan bu taşıtların parçalarının fiyatları da uygundur. Çıkma parça ihtiyacınız olduğunda maliyeti oldukça düşürebilirsiniz. Bu aşamada Sedat ticaret olarak size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz.