Tüm Fiat Marka Araçların Orjinal ve Yan Sanayi Çıkma Yedek Parçaları
Fiat çıkma parça; orjinal ve yan sanayi çıkma yedek parçaları için Huzur Oto'yu tercih edin. Profesyonel ekibi, yılların verdiği tecrübe ile müşterilerine hizmet vermektedir. Ankara Yıldız Sanayi Sitesinde Fiat çıkma parça satışı yapan Huzur Oto Türkiye'nin her yerine kargo ile çıkma yedek parça göndermektedir. Ödemelerinizi banka hesaplarımıza havale/eft yoluyla yapabilirsiniz. Sıfır toplanmış motor seçenekleri de bulunmaktadır. Aradığınız tüm çıkma parçaları firmamızda bulabilirsiniz.

Freemont Çıkma Krank

Freemont Çıkma Krank

Krank mili, pistondan aldığı alternatif enerjiyi, doğrusal  hareketi sürekli olarak dairesel harekete çeviren  ve kavrama vasıtası ile vites kutusuna iletmeye yarayan bir araç parçasıdır. 

Krank Neden Önemlidir?

Pistondan aldığı enerjiyi harekete geçirmesini sağlayan ve arabadaki tüm tekerleklere iletilen gücün merkezi olarak adlandırılır. Bu yüzden krank mili, motor parçaları arasında son derece önemli parçalar arasında yerini almıştır ve işlevi oldukça önemlidir.

Krank Neden Kırılır?

Milin kırılması genellikle başka arızalardan kaynaklanıyor olabilir. Özellikle dizel denilen araçlarda motorlarda rulman aşınması, yetersiz yağlama ve deforme olmuş krank yatağı delikleri parçaların  kırılmasına sebep olabilmektedir. Krank millerinin kırılmaya yatkın ve eğilimli olması ise son derece sert olan yapısından kaynaklanmaktadır.

Huzur Oto Fiat  Çıkma Parça Firması Nerededir?

Huzur oto fiat çıkma parça firması ankarada bulunmaktadır. Ama türkiyenin ve yurt dışı gibi yerlere de ürünlerinin gönderimini sağlamaktadır. Ürünlerini kargo ile gönderir.

Huzur Oto Fiat Çıkma Parça Firması Ne Üretir?

Fiat marka arabaların çıkma olan tüm parçalarını temin etmektedir. Bu araba markaları şunlardır;

-Egea

-Doblo 

-Fiorino

-Panda

-Linea

-Punto

-Palio

-Freemont

Huzur Oto Fiat Çıkma Parça Firması Hangi Ürünleri Daha Çok Tercih Edilir?

Huzur oto fiat çıkma parça firması büyük hacimli araçları daha çok tercih edilir. Bunun sebebi ise hem rahatlık hemde hacminin büyük olmasıdır. Özellikle freemont modeli en başta gelir. Bu yüzden freemont çıkma krank en çok satışını yaptıkları ve freemont çıkma krank denilince güven vermesi ile firma en çok tercih edilmesine sebep olmuştur.
 

17 Kasım 2020
5 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?